İptal, İade, Değişim

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerde açık bir ayıp olması halinde -7-iş günü içerisinde, açıkça belli değil ise teslim tarihinden itibaren -10- gün içerisinde faturası ve iade nedenini bildiren bir not ile birlikte iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü Aras Kargo firmasıyla ücret alıcı olarak gönderebilirsiniz. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, kişiselleştirilmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.


İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda Aras kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedeli e-dekont olarak gönderilmektedir. İade bedeli hesabınıza havale/eft yapılacaktır.


Ürün bedelinin iade edileceği durumlarda mutlaka İade faturası düzenlenmelidir.

İade Adresimiz

Akca Tıbbi Cihazlar ve Tarım A.Ş. (Karaman)

ALİŞAHANE MAH. 207. SOK. NO:4 MERKEZ KARAMAN

Gsm. 05550625525

aras kargo müşteri kodu: 1736244311737