Sık Sorulan Sorular

Ürün alındığı tarihi 30 günü geçmemiş olmalıdır.

Ürün orijinal ambalajı bozulmamış olmalıdır.

Ürün giyilmemiş / kullanılmamış olmalıdır.

Ürün etiket ve varsa logoları çıkarılmamış olmalıdır.

Ürün yeniden farklı bir müşteriye satılabilir durumda olmalıdır.

akcamedikal.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi yapabilirsiniz. İade koşullarına uyan akcamedikal.com.tr ürünlerinizi yine akcamedikal.com.tr e-ticaret sitemizden dilediğiniz bir ürün ile değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ie ilgili işlemler 2 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz akcamedikal.com.tr tarafından tamamlandığında bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İsimsiz ürünlerde teslim tarihinden itibaen 15 gün içinde iade ya da değişim yapabilirsiniz. İsim yazılı ürünlerde şahsa özel kazıma yapıldığından dolayı iade değişim hakkınız bulunmamaktadır.

Siparişiniz sonrası gönderilen kargo ücretsizdir.

Ancak

Kargodan alınmadığı için ya da herhangi bir sebeple iadeye düşen kargolar tekrar gönderilirken karşıdan ödemeli olarak gönderilecektir.

Ses kalitesi , garanti süresi , üretim yılı , kalınlığı , ağırlığı her şeyi aynı. Tek fark rengi.

Her iki model de littmann klasik 3 serisinin ürünleri . (3m littmann classic İİİ)

56 serisi 2017 yılında üretime başladı. 58 serisi ürünler ise 2017 nin ortalarından itibaren littmann ailesine katıldı.

58 serisi üretildikten sonra da klasik 2 serisi ürünlerin üretimi tamamen kaldırıldı.

Boylelikle Ses kalitesi daha iyi olan klasik 3 Ler klasik 2 lerin yerini aldi.

Ürün orijinal değilse lütfen vakit geçirmeden tarafımıza ve 3M e bildiriniz;
3M Danışma Hattı
0800 211 70 14
0216 538 07 77
Hafta içi (Pazartesi – Cuma)
09.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Faks: 0216 538 07 99

Teknik ekip yardımı ya da kendiniz ile

Orjinal olduğunu anlamanın birden fazla yolu bulunmaktadır.

A) Teknik kısımlarını littmann üniversiteler sorumlusu kuruluş olarak bizlere veya size en yakın littmann yetkili satış birimlerine danışabilirsiniz.

B) Sizlerin kendi imkânlarınız ile kontrol edebileceğiniz yöntemler ise şunlardır;

Stetoskobunuzun çan kısmındaki seri noyu; https://lsrs.3m.com/lsrs/ Linkine tıklayarak açılan sayfada Serial Number* alanına yazarak ürünlerin garanti yılını ve üretim tarihini kontrol edebilirsiniz. Bu link üzerinden aratılan seri numaralarınız sistemde gözükmekte ise ürün orijinaldir.

Ürünü elinize alıp ön tarafından bakıldığında en sağ kısımda parlak renkli bir şerit olmalıdır. Ürün sahte ise bu kısım bulunmamaktadır.

Evet bazı dönemlerde yapılabilmektedir. İsimli ya da isimsiz olması fark etmemektedir. 05550625525 numaralı WhatsApp hattımıza güncel olarak sorabilirsiniz.

Kargo şirketleri bir yerden bir yere ürün götürdüğü için kargo şirketi hızına bağlıdır.

Ürünleriniz sipariş ödemelerinizi tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde kargolanmaktadır. Bulunduğunuz mevki il merkezleri ise ortalama 1 gün içinde ilçeler ise ortalama 2 gün içerisinde kargonun tarafınıza ulaşma süresi bulunmaktadır. Kargodan kaynaklı gecikmelerde sizlere göndermiş olduğumuz kargo takip no ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Mng kargo ile çalışmaktayız. Bulunduğunuz il merkezlerine 24 saat içinde İstanbul Avrupa yakasına 48 saat içinde gelmektedir. Sizlere gönderdiğimiz takip nolarınız ile kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla kargonuz 2 gün içerisinde size ulaşıyor. Güvenli paketlememiz sayesinde kargonuzun başına yolda hiçbir şey gelmiyor. İçiniz rahat olsun, ürünlerimizi keyifle kullanabilmeniz için herşeyi önceden düşünüyoruz.

Lazer işlemi bilgisayar destekli bir işlemdir. Bu nedenle hata payı gerçekten çok azdır.

Lazer baskı çok zarif bir işlemdir. Baskı uygulamadan yapıldığı için ürünlere hiçbir zarar vermez. Ayrıca lazer baskının bir özelliği de zamana karşı dayanıklı olmasıdır. Lazer baskı zamana direnir ve kaybolmaz.

İsminizin hatalı yazılması durumunda isimli ürünlerimiz garanti kapsamında geri iade alınıp, ürününüzü doğru şekilde yazarak yeniden gönderiyoruz.

Stajlarda öğrenci arkadaşların yaka kartlıkları takmaları zorunluluk oluşturmaktadır. Yoyo Kartlıklara, kartlarınızı ve kimliklerinizi takarken el yapımı bir sanat olan yoyo kartlıkları önlükleriniz ve scrubslarınıza şık bir görüntü sağlamaktadır.

Doktora öğrencisi arkadaşlardan gelen güzel bir fikir üzerine yapılan bir projedir.
Sizlerin de projeleriniz varsa [email protected] mail adresimize mail atabilirsiniz. Sizlerden gelecek olan projeleri de hayata geçirip öğrenci arkadaşların yanında olmak istiyoruz.