Sık Sorulan Sorular
Ürün orijinal değilse lütfen vakit geçirmeden tarafımıza ve 3M e bildiriniz;
3M Danışma Hattı
0800 211 70 14
0216 538 07 77
Hafta içi (Pazartesi – Cuma)
09.00 – 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.
Faks: 0216 538 07 99

Teknik ekip yardımı ya da kendiniz ile

Orjinal olduğunu anlamanın birden fazla yolu bulunmaktadır.

A) Teknik kısımlarını littmann üniversiteler sorumlusu kuruluş olarak bizlere veya size en yakın littmann yetkili satış birimlerine danışabilirsiniz.

B) Sizlerin kendi imkânlarınız ile kontrol edebileceğiniz yöntemler ise şunlardır;

Stetoskobunuzun çan kısmındaki seri noyu; https://lsrs.3m.com/lsrs/ Linkine tıklayarak açılan sayfada Serial Number* alanına yazarak ürünlerin garanti yılını ve üretim tarihini kontrol edebilirsiniz. Bu link üzerinden aratılan seri numaralarınız sistemde gözükmekte ise ürün orijinaldir.

Ürünü elinize alıp ön tarafından bakıldığında en sağ kısımda parlak renkli bir şerit olmalıdır. Ürün sahte ise bu kısım bulunmamaktadır.

Evet yapılmaktadır. İsimli ya da isimsiz olması fark etmemektedir. İndirim tutarını 05423643505 numaralı WhatsApp hattımıza güncel olarak sorabilirsiniz.

Kargo şirketleri bir yerden bir yere ürün götürdüğü için kargo şirketi hızına bağlıdır.

Ürünleriniz sipariş ödemelerinizi tamamladıktan sonra 24 saat içerisinde kargolanmaktadır. Bulunduğunuz mevki il merkezleri ise ortalama 1 gün içinde ilçeler ise ortalama 2 gün içerisinde kargonun tarafınıza ulaşma süresi bulunmaktadır. Kargodan kaynaklı gecikmelerde sizlere göndermiş olduğumuz kargo takip no ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

Aras kargo ile çalışmaktayız. Bulunduğunuz il merkezlerine 24 saat içinde İstanbul Avrupa yakasına 48 saat içinde gelmektedir. Sizlere gönderdiğimiz takip nolarınız ile kargolarınızı takip edebilirsiniz.

Anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığıyla kargonuz 2 gün içerisinde size ulaşıyor. Güvenli paketlememiz sayesinde kargonuzun başına yolda hiçbir şey gelmiyor. İçiniz rahat olsun, ürünlerimizi keyifle kullanabilmeniz için herşeyi önceden düşünüyoruz.

Lazer işlemi bilgisayar destekli bir işlemdir. Bu nedenle hata payı gerçekten çok azdır.

Lazer baskı çok zarif bir işlemdir. Baskı uygulamadan yapıldığı için ürünlere hiçbir zarar vermez. Ayrıca lazer baskının bir özelliği de zamana karşı dayanıklı olmasıdır. Lazer baskı zamana direnir ve kaybolmaz.

İsminizin hatalı yazılması durumunda isimli ürünlerimiz garanti kapsamında geri iade alınıp, ürününüzü doğru şekilde yazarak yeniden gönderiyoruz.

Stajlarda öğrenci arkadaşların yaka kartlıkları takmaları zorunluluk oluşturmaktadır. Yoyo Kartlıklara, kartlarınızı ve kimliklerinizi takarken el yapımı bir sanat olan yoyo kartlıkları önlükleriniz ve scrubslarınıza şık bir görüntü sağlamaktadır.

Doktora öğrencisi arkadaşlardan gelen güzel bir fikir üzerine yapılan bir projedir.
Sizlerin de projeleriniz varsa ismeozelsteteskop@gmail.com mail adresimize mail atabilirsiniz. Sizlerden gelecek olan projeleri de hayata geçirip öğrenci arkadaşların yanında olmak istiyoruz.